Поговоримо про брови?

Хочу розповісти вам свою "філософію брів", якої я дотримуюсь в роботі.
?
??По- перше, я цілком і повністю за максимально натуральний вигляд брів. Брови не повинні йти попереду їх власниці, вони повинні бути рамкою на обличчі. Ніяких гострих кутів, ніякої графічності та незрозумілих чудернацьких ліній! Все максимально плавно, виходячи з анатомічних особливостей конкретної людини. Брови в спокійному стані повинні максимально нейтрально сприйматись іншими людьми. Вічно "здивовані" або завжди "злі" брови - то не є добре. Ми самі вміємо виражати свої емоції в потрібній нам ситуації.

  • ???По-друге, я категорично проти стрижки брів, якщо немає крайньої в цьому НЕОБХІДНОСТІ та деяких ВИНЯТКІВ. Потрібно розуміти, що довжина волоска прикриває доволі велику площу. Якщо зістригти цю довжину, то зразу з*являються пробіли, яких до цього не було. Тобто стрижка прибирає густоту. Крім того, самі волоски від стрижки стають жорсткими і через деякий час починають стирчати в різні сторони, поки їх знову не підстрижуть. Замкнене коло... Навіщо стригти, якщо є гель для брів? Якщо не вмієте ним користуватись, приходьте, я розповім)?

  • ??По-третє, я категорично проти бриття брів. Взагалі дивуюсь, що досі хтось підбриває пушок або нівіть збриває всі непотрібні волоски, взагалі не вищіпуючи. Зрозуміло, що для майстра це швидко та зразу робота здається чистішою. Та який сенс в такій корекції для клієнта? На місці збритих волосків вже через пару днів росте практично щетина. А в брюнеток замість непомітних пушкових волосків починають рости темні та досить помітні волоски (це я колись зрозуміла на своєму досвіді, коли мені ще в інституті збрили пушок). Загалом, не так вже й важко зробити роботу чисто за допомогою пінцету, хоча потрібно більше часу та болять очі.

  • І, напевне, завершу я цю тираду декількома словами про стерилізацію та дезинфекцію. Пінцети повинні проходити ті самі етапи стерилізації, що й манікюрні інструменти: замочування в дезинфікуючому розчині та стерилізацію при високій температурі. Так, ВІЛ наврят можна передати через пінцет, а от гепатит запросто. Тому не бійтесь запитати свого майстра як саме він обробляє інструменти!

  • @katebocharova#бровинашевсе#нетбровейнетлица #люблюсвоюроботу#бровивинница#корекциябровейвинница#татуажвинница

шаблон joomla для ресторана